Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ubytovanie

Domov, n.o., Partizánske  sa skladá zo štyroch podlaží a suterénu. Kapacita zariadenia je 87 lôžok, ktoré sú usporiadané v bunkovom systéme po dve izby. Každá bunka (29 buniek) má k dispozícii vlastné sociálne zariadenie.


1. Nadzemné podlažie:

- vrátnica, administratívne miestnosti, práčovňa, sušiareň, sklad na špinavú bielizeň, sklad na čistú bielizeň, šatňa pre práčovňu, sklad čistiacich prostriedkov, šatňa kuchyňa ženy , muži, sociálne zariadenia, spoločenská miestnosť, jedáleň pre personál, jedáleň pre klientov, zasadacia miestnosť, kuchyňa, suchý sklad, chladený sklad, sklad potravín, sklad a hrubá príprava zeleniny.


2. Nadzemné podlažie:

-izba sestier, čistiaca miestnosť, kuchynka, kancelária vedúcej sestry, spoločná kúpeľňa pre imobilných,

- 9 buniek zložených z 2 izieb. Každá bunka je zložená z 1 jednolôžkovej a z 1 dvojlôžkovej izby vrátane sociálnych zariadení.

3. Nadzemné podlažie:

- izba sestier/ambulancia, spoločenská miestnosť, spoločná kúpeľňa pre imobilných,

-10 buniek zložených z 2 izieb. Každá bunka je zložená z 10 jednolôžkových a z 10 dvojlôžkových  izieb, vrátane sociálnych zariadení.


4. Nadzemné podlažie:

- kaplnka - bohoslužby a sv. spoveď sa konajú každý prvý štvrtok v mesiaci

- spoločenská miestnosť,

- rehabilitačná miestnosť - smožnosťou využitia nadštandardných služieb (magnetoterapia, parafínové zábaly, polarizované svetlo, hydromasážna vaňa, perličkový kúpeľ,masáž tela)

- 10 buniek zložených z 2 izieb. Každá bunka je zložená z 10 jednolôžkových a z 10 dvojlôžkových  izieb, vrátane sociálnych zariadení


Základné vybavenie izieb klientov:
- stále lôžko pre každého ubytovaného
- stolička pre každého ubytovaného
- skriňa pre každého ubytovaného
- nočný stolík pre každého ubytovaného
- vankúš a obliečka pre každého ubytovaného
- prikrývka a obliečka pre každého ubytovaného
- deka pre každého ubytovaného
- matrac pre každého ubytovaného
- plachta pre každého ubytovaného
- spoločný stôl v každej izbe


 

Domov n.o., Partizánske sa v roku 2016 uchádzal o finančnú podporu z Nadácie SPP v programe OPORA a v projekte Emília P.
Cieľom projektu bola realizácia individuálneho plánu rozvoja klienta, kedy sa klient naučí samostatne aktívne využívať nadobudnuté zručnosti v rýchlej chôdzi s využitím palíc - nordic walking. Cieľom výuky tohto nenáročného športu bolo zvýšiť aktivitu pohybu zapájaním svalov ramien, rúk a celého tela a tým prispieť k obnove celkovej kondície, nadobudnutie nových priateľstiev a stretnutí s inými ľuďmi a taktiež pohyb v prírode, zmena prostredia a tým relaxácia celkového fyzického ale aj mentálneho zdravia klienta.
Nami predložený projekt bol úspešný a z Nadácie SPP sme získali finančnú podporu vo výške 310,- €. ĎAKUJEME

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka