Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Povedali o nás

Povedali o nás

Poďakovanie kolektívu Domov n.o., Partizánske za príjemne strávené popoludnie pri záhradnom posedení s grilovačkou, dňa 17.8.2017

Poďakovanie rodinných príslušníkov za starostlivosť o rodičov.

Poďakovanie klientov z III. poschodia za ,,Taliansky deň"

Hodnotenie zákazníkov -dcéra klienta z dňa 6.5.2015

Poďakovanie klientov za chutný obed z dňa 21.5.2015

Poďakovanie rodinného príslušníka

Poďakovanie všetkým pracovníkom zariadenia Domov n.o., Partizánske za ich láskavosť,pracovitosť, dobrotu a zmysle pre empatiu o najzraniteľnejšiu skupinu obyvateľov Domov n.o., Partizánske.

Obdivujem ich profesionálny prístup pri každodennej práci s klientom, ktoré svojou skromnosťou,veľkorysosťou pomáhajú k zlepšeniu kvality života a príkladnou starostlivosťou o ťažko chorých seniorov.

Celému klektívu zamestnancov Domov n.o. prajem veľa zdravia, životnej energie a zanietenosť v oblasti Vašej proefise, ale aj všetko dobré v kruhu Vašich najbližších.

 

MUDr. Ľudmila Hodošková


 

Poďakovanie klientky

Vďaka celému kolektívu Domov n.o. pod vedením PhDr. Petry Zubatej za organizovanie rôznych akcií, výletov, posedení s programom, hudbou a pohostením pre klientov Domova. V neposlednom rade k týmto aktivitám patrí aj zorganizovanie už VI. ročníka Olympiády domovákov.
Pomôže nám to aspoň na chvíľu prestať myslieť na fyzické utrpenia, ktoré denne musíme prekonávať, aktivity nám vylúdia úsmev na tvári, pomôžu nám pri posedeniach lepšie sa spoznať a hlavne čiastočne zabudnúť na tú najväčšiu bolesť v srdci a tou je skutočnosť, že nemôžeme byť vo svojich pravých domovoch. A o to sa tento váš zohratý kolektív denne snaží.
Patrí vám všetkým úprimná vďaka. Želám vám veľa dobrých nápadov a úspechov vo vašej ďalšej práci.  

Vlasta Hrdá


 

Poďakovanie klientky

Babka F. Hubáčová ďakuje za vašu opateru a láskavosť,ktorú jej pri opatere preukazujete. Dožíva sa 90. rokov.

Rodina


 

Domov n.o., Partizánske sa v roku 2016 uchádzal o finančnú podporu z Nadácie SPP v programe OPORA a v projekte Emília P.
Cieľom projektu bola realizácia individuálneho plánu rozvoja klienta, kedy sa klient naučí samostatne aktívne využívať nadobudnuté zručnosti v rýchlej chôdzi s využitím palíc - nordic walking. Cieľom výuky tohto nenáročného športu bolo zvýšiť aktivitu pohybu zapájaním svalov ramien, rúk a celého tela a tým prispieť k obnove celkovej kondície, nadobudnutie nových priateľstiev a stretnutí s inými ľuďmi a taktiež pohyb v prírode, zmena prostredia a tým relaxácia celkového fyzického ale aj mentálneho zdravia klienta.
Nami predložený projekt bol úspešný a z Nadácie SPP sme získali finančnú podporu vo výške 310,- €. ĎAKUJEME

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka